Dzień dobry!

Witajcie na moim blogu!

Bardzo długo zastanawiałem się, czy rozpocząć swoją przygodę z blogowaniem. Od ponad dwóch lat nosiłem się z pomysłem utworzenia swego własnego bloga i spisywania swoich doświadczeń, przemyśleń czy też przygód w świecie IT.

Po dwóch latach – w końcu udało się! W mojej głowie – setki tematów do spisania. Nie chcę, by był to kolejny techniczny blog z tzw. „mięchem programistycznym”. Jestem programistą, jestem architektem. Coraz mniej programuję (niestety), coraz więcej projektuję. Pragnę z Wami podzielić się swoją wiedzą i przygodami w wirtualnym świecie. Ponad 10 lat w branży IT ukształtowało we mnie pewne poglądy czy też różne spojrzenia na realizowane projekty. Przeszedłem drogę od Junior Developera do Architekta i to wszystko w jednej firmie z czego jestem niesamowicie dumny! Brzmi kontrowersyjnie? Tak miało zabrzmieć! Wkrótce to opiszę!

Zapraszam na przygodę z moim blogiem i bardzo dziękuję, że chciałaś/eś poświęcić kilka minut na lekturę moich wpisów. Ze swojej strony obiecuję tworzyć teksty najwyższej jakości!

About the author

piotr.filipowicz

View all posts